Maureenkile

Koszyk:  0 items

Str. główna ::  Dostawa towaru

Dostawa towaru

Wysyłki polisa

1. Potwierdź swój adres wysyłki zanim zapłacisz, możesz wziąć na najlepszy numer do opuszczenia kontaktu. Proszę podać poprawny adres e-mail i sprawdzić e-maile po zakupie aktualnych informacji.

2. Produkty wysyłane są zwykle w ciągu 3 dni roboczych po dokonaniu płatności zostały zweryfikowane (sob-niedz i większość świąt państwowych wyłączone).

3. Bezpłatna wysyłka na całym świecie EMS (Ekspresowa poczta usługa) z następującym wyjątkiem: Arabii Saudyjskiej, Angoli, Holandii, Nigerii, Czech, Kenii, Ukrainy, Rosji, Chorwacji, Węgier, Bhutanu, Bułgarii, Gruzji, Malediwy, Meksyku, Brazylii Polska, Łotwa, Rumunia, Estonia, Republika Południowej Afryki, Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Katar i inne. Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia, czy jesteś w wolnych obszarów żeglugi, czy nie.

4. Kiedy wysyłamy pakiet, wyślemy ci tropi liczbę jak tylko jest to możliwe. Pakiet czas tranzytowym trwa zazwyczaj 7 do 14 dni w zależności od przeznaczenia, wakacje i przyczyn niezależnych Postal Service jest. Jeśli jest trochę opóźnienia, należy mieć więcej cierpliwości.

Zasady zwrotu kosztów

1. Mamy tylko pozwalają na całkowity zwrot dla pozycji, które mają problemy spowodowane przez nas. 2. Jeśli pakiet powrocie Nie wszystkie akcesoria i części zamienne dostarczane, koszt akcesoriów i części będą odliczone od całkowitej ceny produktu i może stanowić podstawę do częściowej refundacji.

3. Jeżeli z jakiegoś powodu musisz zmienić rozmiar, kolor lub zwrot pieniędzy w ramach powodu "W przeciwieństwie do" koszt wysyłki zostanie odliczona od całkowitej ceny produktu.

Zasady dotyczące zwrotów

Zwraca lub wymiana są dozwolone, pod warunkiem, że klient zakupił produkt za pośrednictwem strony internetowej i to jest w terminie 30 dni od daty otrzymania. Prosimy o kontakt, jeśli chcesz zwrócić lub wymiany.

Wszystkie opakowania muszą być przesyłane za pomocą metody zgodnym potwierdzenia dostawy, takich jak USA, UPS lub Poczty Federal Express. Nie jesteśmy odpowiedzialni za pakietów utraconych w tranzycie. Po otrzymaniu zwrotu, należy odczekać do 5 dni roboczych, aby zakończyć zwrot lub wymianę.