Maureenkile

Koszyk:  0 items

Str. główna ::  Polityka prywatności

Polityka prywatności

Prywatność

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest ochrona prywatności danych osobowych. Mamy uzasadnione polityki i środki bezpieczeństwa na podstawie informacji dostarczonych przez Ciebie, aby chronić nas zestaw. Podczas rejestracji konta w naszym sklepie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych złożonych zgodnie z niniejszą polityką prywatności.

Niniejsza polityka prywatności dotyczy wszystkich danych osobowych gromadzonych chronionej, konserwacji i użytkowania przez nas.

Jakie informacje zbieramy

Zbieramy dane osobowe od użytkowników, że ich dane (np, nazwisko, płeć, adres, numer (y) telefonu, adres e-mail, itd.) Aby utworzyć rejestr konta.

Jak korzystać z informacji podanych

Jeśli możesz podać nam swoje dane osobowe, za Państwa zgodą, będziemy używać tych informacji do bieżąco informować o naszych specjalnych wydarzeniach i promocjach, i / lub zleceń stawiasz proces. W przeciwnym razie możemy uzyskać informację, że używasz tylko do nas, aby ocenić nasze działania i poprawy naszych usług, lub komunikować się z tobą o zamówieniu.

My udostępniamy danych z innymi

Nie będziemy sprzedawać, wynajmować lub nazwy użytkowników, adresy, adresy e-mail lub innych danych osobowych do podmiotu. Chyba że jest to wymagane przez prawo lub w związku z jakimikolwiek roszczeniami lub postępowania.